poniedziałek, 27 czerwca 2016

Gorąco? Wpadnij do nas po orzeźwiające napoje!

Rozpoczęło się lato a wraz z nim wysokie temperatury dodatkowo spotęgowane emocjami piłkarskim prosto z Euro 2016 :-) Pragnienie doskwiera wówczas każdemu a w naszym saloniku mamy na to sposób! Każdy z naszych klientów może skorzystać z zakupu orzeźwiających napojów prosto z lodówki. Posiadamy szeroki wachlarz wyboru napojów m.in. Coca-Cola, Ice-Tea, Oshee czy napojów dla dzieci Kubuś Play.

środa, 22 czerwca 2016

Karty prezentowe kupicie w InMedio

Jeśli szukacie uniwersalnego prezentu dla bliskich lub znajomych, to z pewnością znajdziecie go w naszym saloniku. Przygotowaliśmy dla naszych klientów szereg kart upominkowych znanych marek w super cenach.

środa, 15 czerwca 2016

Promocja Liquidów. Włącz oszczędzanie z Eqlub!

Dla użytkowników liquidów oraz e-papierosów przygotowaliśmy super promocję. Wystarczy, że zakupicie 4 liquidy lub e-papierosy a 5. otrzymacie gratis! Wystarczy  pobrać specjalna kartę konkursową i zbierać naklejki, które otrzymacie przy zakupie. Zapraszamy do nas po odbiór karty i zakupy :-)

wtorek, 14 czerwca 2016

Szczęśliwa kolektura Lotto w Opolu. U nas wygrano 1.000 zł!

Dziś będziemy odrobinę się chwalić. Jak doskonale wiecie w naszym saloniku prasowym możecie wysyłać kupony Lotto oraz brać udział w innych grach losowych. 2 maja 2016 roku jeden z naszych klientów wysłał szczęśliwy kupon Lotto i wygrał aż 1.000 złotych! Cieszymy się wraz ze zwycięzcą i już teraz zapraszamy wszystkich do In Medio w Centrum Handlowym Auchan (Sosnkowskiego 14).

poniedziałek, 13 czerwca 2016

Piłkarskie gadżety Euro 2016 znajdziecie w naszym saloniku

Wystartowały Mistrzostwa Europy w piłce nożnej! Wielkie piłkarskie święto nie ominie wielu polskich rodzin, a w szczególności dzieci, które uwielbiają piłkę nożną. Wszyscy będziemy dopingować biało-czerwonych z Robertem Lewandowskim na czele we Francji. Jednak prawdziwy kibic musi być odpowiednio przygotowany do godnego dopingu bez względu na to czy obejrzy mecz na stadionie czy w domu :-) Serię licencjonowanych gadżetów piłkarskich z motywami polskiej reprezentacji dla dzieci znajdziecie m.in. w kiosku InMedio przy ul. Sosnkowskiego w Opolu (Centrum Handlowe Auchan).

piątek, 10 czerwca 2016

Przelewy pieniężne na cały świat w InMedio od Western Union

Miło nam poinformować wszystkich naszych klientów, że kiosk In Medio w Centrum Handlowym Auchan posiada usługę przelewów pieniężnych na cały świat! To szansa dla wszystkich tych, którzy mają potrzebę dokonania ekspresowego przekazu pieniężnego w dowolne miejsce na świecie. Szybka i sprawna obsługa oraz niskie koszty prowizyjne czekają na Was przy ul. Sosnkowskiego 14.

czwartek, 9 czerwca 2016

Kolorowanki antystresowe dla dorosłych dostępne w InMedio Opole

Kolorowanki zapewniają nie tylko rozrywkę dziecku, ale przede wszystkim rozwijają nasze pociechy intelektualnie. Czy zatem istnieją kolorowanki dla rodziców, które można wykorzystać w wolnej chwili, gdy nasze dzieci już śpią lub też przy okazji oddać się wspólnej zabawie z dzieckiem, które koloruje Kaczora Donalda? Odpowiedź brzmi - TAK! Wielu z Was może w tej chwili uśmiechnąć się pod nosem, ale faktycznie istnieją kolorowanki dla dorosłych, których głównym zadaniem jest...terapia antystresowa :-)