środa, 31 sierpnia 2016

Nowość książkowa: 365 dni dookoła świata z Nelą.

Prosto z drukarni, świeżo pachnąca drukarską farbą, pojawiła się w naszym saloniku nowość książkowa "365 dni dookoła świata z Nelą - Przygodnik 2016/17" Sygnowana znaną na świecie marką National Geographic książka przeniesie Cię w świat fascynujących podróży. Dodatkowo tylko w InMedio do zakupionej książki otrzymacie kalendarz szkolny pełen cudownych obrazów z podróży Nel. Cena książki wynosi 21,99 zł zamiast 24,99 zł!

wtorek, 30 sierpnia 2016

Gazetki dla dzieci z niespodzianką - wrześniowe nowości

Wrzesień za pasem a w naszym saloniku pojawiły się nowe gazetki dla dzieci z niespodziankami. Wśród nich polecamy gazetkę Star Wars Lego w cenie 9,99 zł, Ninjago Lego - 9,99 zł oraz Spidermana z zabawką pajęczynowym pistoletem także za 9,99 zł.

poniedziałek, 22 sierpnia 2016

Mega Kolekcja figurek Disney'a w InMedio

Wystartowała najnowsza promocja w InMedio. Tym razem przygotowaliśmy coś dla dzieci, które mogą zebrać Meg kolekcją figurek Disney'a. Jak zdobyć figurki? To bardzo proste. Jeśli zrobiłeś zakupy za min. 30 zł w naszym saloniku prasowym i kupiłeś jeden z produktów promocyjnych, otrzymasz figurkę i naklejkę!

czwartek, 18 sierpnia 2016

Wydrap sobie GIGA ŻYCIE! Do wygrania ponad 49.600 000 zł !

Wygodne życie bez zmartwień i trosk możecie...wydrapać sobie w jednej z najnowszych zdrapek Totalizatora Sportowego. "Giga życie" - bo tak nazwano kolejną szansę na wielką wygraną - daje możliwość wygranie jednej z dwóch nagród głównych w wysokości 1.000 000 złotych + 84 szanse na zwycięstwo 10 000 zł! Zdrapka dostępna jest oczywiście w naszym saloniku InMedio przy ul.Sosnkowskiego 14.

12.000 000 złotych do wygrania w Lotto!

Jeszcze się zastanawiacie? 12 milionów złotych czeka na zwycięzcę, któremu wygrana zagwarantuje spokojne życie i jeszcze więcej :-) Aby wygrać, trzeba grać! A kupon wyślecie oczywiście w naszym saloniku prasowym InMedio :-)

Czekamy na Was i Wasze szczęśliwe kupony :-)

środa, 17 sierpnia 2016

Przelewy zagraniczne w InMedio: dziękujemy za Wasze zaufanie :-)

Kochani Klienci! Jak doskonale wiecie w naszym saloniku prasowym InMedio można dokonywać zagranicznych przelewów pieniężnych na cały świat. Dzięki usłudze Western Union, którą świadczymy każdego dnia dokonujecie wpłat i wypłat w kilka minut dla siebie i Waszych rodzin. Grono naszych zaufanych Klientów korzystających z usługi przelewu zagranicznego zwiększa się każdego dnia, za co chcielibyśmy Wam serdecznie podziękować :-) To dla nas powód do wielkiej dumy. Cieszymy się, że rzetelność oraz sumienność naszej usługi jest dla Was satysfakcjonująca :-)

czwartek, 11 sierpnia 2016

Numer na kartę pre-paid zarejestrujesz w InMedio

Orange
Telefony komórkowe na kartę, czyli popularne pre-paidy będzie można zakupić i korzystać tylko i wyłącznie po rejestracji. Zgodnie z nową ustawą wszyscy nowi użytkownicy telefonów na kartę oraz dotychczasowi będą zmuszeni do rejestracji swojego numeru w celach...bezpieczeństwa naszego kraju :-) Sieci komórkowe rozpoczęły aktywną kampanię promocyjną, zachęcając do zakupu numeru na kartę i rejestracji właśnie u nich nowego numeru. Każda z sieci prześciga się w gratisach jakie może otrzymać nowy użytkownik!

środa, 10 sierpnia 2016

Promocja napojów energetycznych Red Bull. Które skrzydła wybierzesz?

Rozpoczęła się nowa promocja napojów energetycznych Red Bull Energy Drink Regular, Sugarfree, Mandarynka, Tropical 250 ml. Miłośnicy Red Bulla mogą wybierać dowolne "skrzydła" energetyczne płacąc jedynie 3,99 zł/szt przy zakupie 2 sztuk!

Już teraz zapraszamy do naszego saloniku InMedio przy ul.Sosnkowskiego 14 w Opolu :-)

poniedziałek, 8 sierpnia 2016

Ekstra Pensja w InMedio. Wygraj 5.000 zł miesięcznie przez 20 lat!

Kto z nas nie chciałbym otrzymywać dodatkowej wypłaty każdego miesiąca przez kolejnych 20 lat? Chyba nie znaleźlibyśmy nikogo, kto pogardziłby kwotą 5.000 zł miesięcznie wpływającą na jego konto przez długie lata :-) Ekstra Pensja to stosunkowo nowa gra w bogatej ofercie LOTTO dostępnej w naszym saloniku prasowym InMedio. Wystarczy przyjść do nas, poprosić o kupon, którego koszt wynosi 5 zł, wybrać 5 liczb z 35 i 1 liczbę z 4 a wygrana może być Wasza! Udowodnił to jeden z mieszkańców Krapkowic, któremu kilka dni temu szczęście dopisało właśnie w Ekstra Pensji :-)

czwartek, 4 sierpnia 2016

Zbieraj punkty Payback w InMedio

Payback to największy program lojalnościowy dla klientów w Polsce. Posiadacz karty Payback ma możliwość zbierania punktów w dziesiątkach punktów stacjonarnych oraz internetowych, a następnie wymieniać punkty na nagrody. Nie inaczej sprawa wygląda w naszym saloniku prasowym InMedio. Wystarczy, że przy każdych zakupach pokażesz kartę PAYBACK a za każde zakupy otrzymujesz punkty PAYBACK. Dodatkowo codziennie korzystasz z atrakcyjnych ofert i promocji.

środa, 3 sierpnia 2016

Kumulacja w Lotto. Do wygrania 12.000.000 złotych!

Kolejna kumulacja w Lotto! Kwota 12.000.000 milionów złotych robi ogromne wrażenie! Już dziś możecie wysłać kupon Lotto w naszym saloniku prasowym a już jutro zostać milionerem :-) Nie zapomnijcie o dodatkowej opcji Lotto z Plusem zwiększając swoje szanse na wygraną oraz bogatej ofercie szczęśliwych zdrapek jak i Keno, w którym możecie wygrać tylko w 4 minuty :-)

Warto zostać milionerem z InMedio.

poniedziałek, 1 sierpnia 2016

Mocne uderzenie, czyli prasa dla mężczyzny

Bogata oferta prasy specjalistycznej oraz rozrywkowej dla każdego mężczyzny znalazła się oczywiście w saloniku prasowym InMedio. Znajdziecie w niej nie tylko czasopisma pomagające zbudować doskonałą sylwetkę czy wskazujące odpowiednią dietę m.in. Men's Healts czy Elle Men ale także czasopisma dla dorosłych o charakterze erotycznym. Nie zabrakło także filmów DVD dla osób powyżej 18 roku życia. Specjalna strefa Tylko dla dorosłych oznaczona specjalnym szyldem, usytuowana została poza zasięgiem najmłodszych i dostępna jest tylko i wyłącznie dla osób dorosłych.