O nas

InMedio 


To sieć sklepów powstała w Polsce w roku 1998 i od tego momentu jest stale rozwijana przez spółkę HDS Polska. W chwili obecnej działa ponad 450 sklepów zlokalizowanych przede wszystkim w centrach handlowych a także w biurowcach i w punktach ulicznych.

Poza bogatą ofertą tytułów prasy krajowej i zagranicznej, sklepy Inmedio oferują również swoim klientom książki, artykuły tytoniowe, słodycze, napoje, artykuły serwisowe (baterie, kosmetyki) oraz w wybranych placówkach usługi typu – płatności rachunków, usługi kurierskie.

Nasz salonik prasowy mieszczący się w Centrum Handlowym Auchan w Opolu przy ul. Sosnkowskiego 14, charakteryzuje się przede wszystkim sympatyczną i profesjonalna obsługa, która doradzi każdemu klientowi w odpowiednim wyborze produktu. Stale pracujemy nad utrzymaniem wysokiej jakości obsługi oraz odpowiedniej ilości asortymentu. Setki klientów, którzy do nas powracają to największa satysfakcja jaką odnieśliśmy poprzez ciężką pracę w ostatnich kilku latach. Znajdziecie nas naprzeciw salonu obuwniczego CCC oraz tuz obok salonu z telefonią komórkową Play.

Przekonajcie się osobiście przy najbliższej okazji. Zapraszamy serdecznie :-)